www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Чудим се!?


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Чудим се!?, размисли и страсти...
100именъ
Публикувано на: 28.11.2005, 16:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Чудим се, защо след като във форума има вече 160 регистрирани потребители, ние тук си пишем най-много 16 души! И друг почти не се обажда! Демек пишещите във форума сме само 10% от регистриралите се!

Чудим се, как да накараме, да не са всички останали, ама поне още 20 души да почнат да пишат! И също се чудя, какво ги спира да да го правят до момента!?

Айде има си една аудитория, която си е само публика, но тази аудитория, дори не се регистрира! А според мен, щом вече си се регистрирал, това е първата стъпка към това да почнеш да пишеш! Иначе за какво да се регистрираш, ако само ще разглеждаш, като така или иначе това може да го правиш и без да си регистриран!

Аз лично, тази задача, не мога да я реша и не й намирам отговора!?

Дайте да поумуваме по въпроса!?



--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 28.11.2005, 17:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Във всички форуми е така. Пишат малък процент от регистрираните. Няма какво да умуваме. Бяхме почнали да правим информационна среда, информационен център, предлагащ различен поглед върху заобикалящия ни свят. Хората се включват, когато има нещо интересно, което да ги провокира къмзамисъл. А ако сме се превърнали в някакъв сектантско-патриотарски форум, защо им е да се занимават с нас? smil3dbd4d99c6eaa.gif Не казвам, че сме станали вече, но има такава опасност.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Локи
Публикувано на: 29.11.2005, 0:22
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



Ми защото би трябвало според мен( така като направих и аз )човек преди да започне да пише в даден форум на даден сайт да е прочел поне 3-4 от основните материали , книги и др. публикувани в сайта. Много прекалено много информация и твърде малко време за оснислянето и.


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Иван
Публикувано на: 29.11.2005, 20:13
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



10% - това никак не е малко, даже!

Ако частта на хората, осъзнаващи какво правят на работното си място, у дома, пред телевизора, в леглото, в съня си и пр., е близо до това число, мисля че нещата вървят на добре smil4334ad1724132.gif
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 30.11.2005, 0:08
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Е щом казваш, солидаризирам се донякъде с мнението и тезата ти!?

Ама значи, тогава общия процент е малък!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Петър
Публикувано на: 30.11.2005, 10:22
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 7
Участник # 27
Дата на регистрация: 22-July 05



Здравейте :)
Аз съм един от почти непишещите :(
Една от причините е, както каза Loki - "твърде много информация и твърде малко време за осмислянето й". Прочел съм почти всички материали от сайта. Всъщност ги прочетох още докато бяха на стария сайт. Но това беше нещо толкова ново и различно за мен, че за никакво осмисляне не може и да става дума, още повече че ги изчетох прекалено набързо. Ще трябва да ги прочета поне още 2-3 пъти, и то по-спокойно. За съжаление се намесва фактора време :(
С една дума, не се чувствам готов да се включа по-активно. А пък и доскоро влизах много рядко в Интернет и даже да е имало момент, в който да мога да вметна нещо смислено, този момент или беше отминал, или някой друг вече ме беше изпреварил...
Ами общо взето това е... Иначе дискусиите са ми много интересни :)
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 30.11.2005, 18:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (Петър @ Nov 30 2005, 10:22 AM)
С една дума, не се чувствам готов да се включа по-активно.

Е за какво точно не си готов? Това, ако не се лъжа е националистическа страница, следователно основните разговори са за политика!? Е има и други теми - лошо нема! Но все пак говориме главно за политика и национализъм!

А нали сте чували фразата, че всеки българин разбира от политика и футбол! Значи, ако е вярна и ти има какво да кажеш:)


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
LETO
Публикувано на: 30.11.2005, 18:52
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Може би Петър се опасява да не се изкаже неподготвен във форума, и за това иска да прочете и осмисли Идеите на Войните.

Както и да е, не съм сигурен че 10% от регистрираните е задоволителен резултат. Разбира се има хора, които не влизат във форума поради липса на време. ... а пък може и на някой да не са допаднали вижданията на тук пишещите...


Аз лично познавам един регистрирал се, който очаква дете и не му е много до форуми.

Темата е подходяща и тъкмо на време, добе е че 100именъ я пусна да се обърне внимание на този въпрос.
То е като срещата, която организира. За съжаление 500 км. са доста разстояние до София и затова я пропуснах и се радвам, че сте си прекарали добре.



--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 30.11.2005, 19:06
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE (LETO @ Nov 30 2005, 06:52 PM)
То е като срещата, която организира.

Аз само я предложих, не съм я организирал! Организирахме се всички и се срещнахме!

Истина е обаче, че ме сърбят ръцете за действия и за работа, както се разбра на срещата, а се разбра, че и всички ги сърбят ръцете!

Съгласен съм, че 10% от регистрираните не е задоволителен резултат! И общия процент също не е! Вярно е, че страницата е нова, както и че има още други фактори, които играят за това нещата да са така! Като желанието на АТАКА да монополизира национализма, например!

Фразата, че - "не винаги трябва да сме максималисти" също в някой моменти е вярна! Но съмнявам се тук от по-съпричастните хора да има някой който да не иска страницата да стане по-популярна и дори много популярна! Още повече, че тя определено има какво да покаже на хората!

Може да помислим по въпроса и след като помислим да направим нещо!

В някой следвъщ пост, ще изкажа някой свои мисли, расъждения и предложения, но не сега, че в момента музата ми е избягала!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
LETO
Публикувано на: 30.11.2005, 19:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Да, прав си, че организацията бе обща, просто имах пред вид, че идеята бе твоя.

Що се отнася до Атака - няма да успеят да монополизират национализма, защото в последно време взеха да се разграничават от него. Появи се дори статия със заглавие "БНС заличават срама на Атака" или нещо подобно.
Тези дни ще си взема скенер и ще ги публикувам снимките от статиите.

Наистина част от работата ни е да популяризираме саита. Освен това забелязвам и младежите, с които потдържам връзки как се кефят искрено на вестника.


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
One_Half
Публикувано на: 30.11.2005, 20:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 33
Участник # 163
Дата на регистрация: 30-October 05



az lichno kato nqma kakvo da kaja si mylcha vmesto da rysq gluposti kolkoto da se zapisha
PMEmail Poster
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Да-а-а-а и аз много пъти съм се вглеждала в имената, чудейки се какви са тези хора, защо мълчат?

Съгласна съм, че всеки от тях може и да си има причини да не пише, но не забравяйте многото пъти когато пишещите тука са посрещали агресивно новодошлите! smil3dbd4e7853679.gif

Даже и сега отвреме на време хора които се въртят в този сайт продължават да си ръмжат и показват зъбите за щяло и нещяло.

Това не е начин да се привлече нова аудитория, нито е градивен начин на общуване!

Затова призовавам към търпение, доброта, разбиране и културно отношение към новопишещите!

PMEmail Poster
Top
Локи
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Mistique @ Dec 1 2005, 12:49 AM)
Да-а-а-а и аз много пъти съм се вглеждала в имената, чудейки се какви са тези хора, защо мълчат?

Съгласна съм, че всеки от тях може и да си има причини да не пише, но не забравяйте многото пъти когато пишещите тука са посрещали агресивно новодошлите!  smil3dbd4e7853679.gif

Даже и сега отвреме на време хора които се въртят в този сайт продължават да си ръмжат и показват зъбите за щяло и нещяло.

Това не е начин да се привлече нова аудитория, нито е градивен начин на общуване!

Затова призовавам към търпение, доброта, разбиране и културно отношение към новопишещите!

Призовавай когото си щеш.
Жена-моралист ебасии и смешката. За жената моралните мъжки религии като Митраизма или Зороастризма(а може би и Тенгринството) са били табу и не случайно . За вас са магиите!!
Но да видим каво мисли Royo:
User posted image
Жените са отъждествявани със змии защото змията е хтоничен символ на майката земя(зъмя) , която запазва и поражда. На луната защото е изменчива и непостояна и защото лунният цикъл е точно 28 дена и защото вашия свят е друг свят и винаги ще си остане такъв , защото безсилни са все още всички духовни учения и гентеични и незнам какви си експерименти и природни грешки да се получи идеален човек жена+мъж
Безсилни ще останат и идеите за изполване на доброто от зли и обратно Защото доброто си личи по очите.
чао


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



QUOTE (Локи @ Dec 1 2005, 01:24 AM)

Жена-моралист ебасии и смешката.

Като гледам патриархалния свят и не съм особенно очарована такаче незнам кое по-напред е смешка!!!

Бих казала че е доста забавно някой мъж да говори за изменчивост и СЛАБОСТ smil4341944e6b0c8.gif ....Мистик какво ще кажеш??

Локи кво да ти кажа жалко че си заобиколен с жени които ти оставят това впечатление....аз пък съм с впечатлението че днес путките са навсякаде особено сред мъжете и Педерасите...които пак са мъже!
(пардон мисля че ти някаде каза "путки")
PM
Top
Локи
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Bell @ Dec 1 2005, 01:40 AM)
QUOTE (Локи @ Dec 1 2005, 01:24 AM)

Жена-моралист ебасии и смешката.

Като гледам патриархалния свят и не съм особенно очарована такаче незнам кое по-напред е смешка!!!

Бих казала че е доста забавно някой мъж да говори за изменчивост и СЛАБОСТ smil4341944e6b0c8.gif ....Мистик какво ще кажеш??

Локи кво да ти кажа жалко че си заобиколен с жени които ти оставят това впечатление....аз пък съм с впечатлението че днес путките са навсякаде особено сред мъжете и Педерасите...които пак са мъже!
(пардон мисля че ти някаде каза "путки")

Изменчиви сте , разбира се . хаха
Абе голяма работа сте -също като Райна Княгиня и баба Тонка но най-вече като баба Илийца и борбата и с кола. smil4334ad8a149e0.gif


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020